Kwas hialuronowy – skutecznie i bezpiecznie. Poznaj duet idealny !

Jak efektywnie zadbać o nawilżenie skóry? Zwłaszcza teraz, gdy różnice temperatur, jakie musi znosić dają jej się we znaki. Skorzystaj z preparatów przynoszących natychmiast i utrzymujących na długo idealny poziom wilgotności skóry.

Kwas hialuronowy – skutecznie i bezpiecznie

Kwas hialuronowy robi niewątpliwą karierę w kosmetologii jako świetny nawilżacz. Nie bez powodu: nie dość, że doskonale wypełnia swoje zadanie, to jeszcze, jako substancja znana ludzkiemu organizmowi, jest absolutnie bezpieczna i bardzo dobrze tolerowana.

Hyaluron Serum marki Larens to preparat o wysokim stężeniu kwasu hialuronowego (wielko- i małocząsteczkowego). Produkt o lekkiej, kremowo-żelowej konsystencji wzbogacony jest o składniki aktywne: kompleks peptydów kolagenu rybiego, retinol, witaminę E, alantoinę, witaminę C, kolagen, squalan. Serum działa nawilżająco, wiąże wodę w skórze, wypychając zmarszczki, wygładzając jej strukturę, odżywiając i podnosząc poziom jędrności.

Jak sprawić, żeby Hyaluron Serum działało jeszcze efektywniej?

Higroskopijna natura kwasu hialuronowego poszukuje wilgoci do związania, aby następnie niczym napęczniała gąbka wypełnić sobą struktury skóry. Dla najlepszych efektów nawilżających i odmładzających preparat należy aplikować na skórę wilgotną, najlepiej potraktowaną hydrolatem o bogatym składzie. A czy znacie coś bardziej wypełnionego składnikami aktywnymi, niż serum peptydowe?

Chcesz się przekonać, jak ten duet współpracuje ze sobą i co z tej współpracy wynika?

Zrób test: wybierz dwa podobne obszary skóry, np. dłonie i spryskaj powierzchnię jednej z nich Serum Hair & Body Repair Spray, a następnie, na wilgotną jeszcze skórę nanieś Hyaluron Serum. A teraz obserwuj, jak na Twoich oczach zmienia się Twoja skóra – po chwili bez trudu dostrzeżesz wyraźne wygładzenie, napięcie, rozjaśnienie, poprawę kolorytu i faktury skóry. Porównaj teraz obie dłonie, trudno powstrzymać zachwyt 🙂

Co się wydarzyło? Kwas hialuronowy związał wilgoć dostarczoną przez spray na powierzchni skóry, dodatkowo zamknął ją w jej głębszych warstwach, nie pozwalając na parowanie. Przygotował również skórę na przyjęcie pozostałych substancji aktywnych obu preparatów, aby zadziałały synergicznie, czego efekty widoczne są gołym okiem.

Wniosek: Chcesz natychmiastowych, trwałych i poprawiających stan skóry efektów nawilżających? Hyaluron Serum stosuj w duecie z Serum Hair & Body Repair Spray! Ta dwójka to para doskonała!

www.procollagen.pl 

Shares
Share This