Rozpoczynamy wakacje, a wraz z nimi czas wzmożonej aktywności na świeżym powietrzu, plażowania i podróży. To również czas, kiedy nasze ciało, skóra i włosy narażone są na większą ekspozycję słoneczną czy też często zmieniające się warunki otoczenia. Wysokie temperatury na zewnątrz kontra klimatyzowane pomieszczenia to sprawdzian dla Twojej odporności. Wzmocnij swój organizm, zadbaj o to, by emanował zdrowiem i witalnością. Jak to zrobić? Wystarczy, że skorzystasz z naszej promocji! A w niej:

  • Health & Beauty Peptide Drink to jeden z naszych flagowych produktów, cieszący się dużym uznaniem, co zawdzięczamy jego absolutnej unikalności i nieprzeciętnej skuteczności we wspomaganiu stanu zdrowia i urody. To bezkonkurencyjne źródło aminokwasów i peptydów kolagenu rybiego, w 100% naturalnego, najlepiej przyswajalnego pochodzenia.
  • Witalizującą i wzmacniającą kurację drinkiem peptydowym uzupełni Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7  – multifunkcyjny preparat o działaniu istotnie wspierającym funkcjonowanie układu naczyniowo-krwionośnego oraz systemu kostnego.

A teraz uważaj! Kupując czteropak drinka Health & Beauty Peptide Drink, opakowanie Revicoll Omega Plus + Vitamin K2MK7  30 kapsułek dostaniesz GRATIS!

Łap tę okazję i przywitaj lato w formie!

Oprócz tego dla naszych Partnerów i Biznespartnerów działających w segmencie PRO świetna okazja – już teraz kupując Syn Ake Eye Cream PRO drugą sztukę otrzymasz gratis!

Pssst! To jeszcze nie koniec  superokazji!

Pamiętaj, że nadal trwają super oferty na GLA Face Cream , Syn Ake Serum+ dla aktywnych i Dermo Face Cream >>>> zajrzyj do zakładki PROMOCJE

oraz oferty punktowe:
• Przy zamówieniu o wartości min. 100 punktów GLA Face Cream otrzymasz za 1 grosz!
• Przy zamówieniu o wartości min. 150 punktów Revicoll Omega K2MK7 60kaps. otrzymasz za 1 grosz! >>>> zajrzyj do zakładki OFERTY SPECJALNE

>>>Przechodzę do sklepu<<<

Shares
Share This