Wellu
(21.06.2017) w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród 21. plebiscytu Qltowy Kosmetyk organizowanego przez branżowy magazyn kosmetyczny Kosmetyki.
W minionym roku wróciliśmy z tytułem Qltowego Konceptu dla Serum Peptydowego. Tym razem, nominowani w dwóch kategoriach – Kosmetyki Męskie oraz zabiegi kosmetyczne – zgarnęliśmy obie nagrody!
Jury nagrodziło tytułem Qltowy Kosmetyk 2017 nasz Revital Men Cream Gel w kategorii “Kosmetyki męskie – polskie”.
Drugą nagrodę w kategorii “Zabiegi kosmetyczne” zdobył nasz flagowy zabieg na twarz “Sekret wiecznej młodości”, wykonywany m.in. w WellU Anti Aging Institute w hotelu Biały Kamień w Świeradowie oraz w powiększającej się sieci gabinetów z logo WellU Partner.
Jesteśmy niezwykle dumni, gdyż nagrody te stanowią kolejny dowód na wysoką jakość i świetne efekty stosowania naszych kosmeceutyków opartych na rewolucyjnych peptydach kolagenu rybiego. Produkty Larens wyznaczają nową erę kolagenu w kosmetologii.
Qltowy Kosmetyk to prestiżowy plebiscyt, który już po raz dwudziesty pierwszy wziął pod ocenę preparaty kosmetyczne, które pojawiły się w ostatnim czasie na rynku. Siłą konkursu jest profesjonalne jury, w którym od lat zasiadają znawcy rynku, dermatolodzy, koneserzy dobrych kosmetyków, eksperci handlowi.
wellu

wellu
Shares
Share This